Online-helpdesk +358 (0) 207 497 380 | Tilaa uutiskirje


Edullinen

Helppo

Kattava

Nopea

Luotettava
Matkapörssi tarjoaa: nyt ILMAINEN MATKATAVARAN KULJETUS Norwegianin lentoihin! Katso lisätietoja.
  • Majoituksen tiedot
    Atlas
    2.5.2020- 9.5.2020
    Kahden hengen huone (yksi sänky)
    1
    All Inclusive
    Yhteensä
    Kokonaishinta kaikilta matkustajilta sisältäen lennot ja majoituksen 1 029,00 €
Lentovaihtoehdot
Järjestä hakutulos
Rajaa hakutulosta
Kaikki lentoyhtiöt
Kaikki lähtöajat
Kaikki paluuajat
Kaikki vaihtoajat
Data pager
Data pager
1
Näytä
PageSizeComboBox
select
Sivu 1(1), lennot 1 - 4 Lentoja yhteensä 4.
  
Data pager
Data pager
1
Näytä
PageSizeComboBox
select
Sivu 1(1), lennot 1 - 4 Lentoja yhteensä 4.
Meno 7 h 55 min
19:00
22:25
Helsinki (HEL)
Istanbul (IST)
3 h 25 min
Turkish Airlines
01:50
02:55
Istanbul (IST)
Varna (VAR)
1 h 5 min
Turkish Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 8 h 5 min
03:45
04:55
Varna (VAR)
Istanbul (IST)
1 h 10 min
Turkish Airlines
08:30
11:50
Istanbul (IST)
Helsinki (HEL)
3 h 20 min
Turkish Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Hinta / henkilö
514,50 €
Kokonaishinta
1 029,00 €
Meno 9 h
12:45
16:15
Helsinki (HEL)
Istanbul (IST)
3 h 30 min
Turkish Airlines
20:35
21:45
Istanbul (IST)
Varna (VAR)
1 h 10 min
Turkish Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 8 h 5 min
03:45
04:55
Varna (VAR)
Istanbul (IST)
1 h 10 min
Turkish Airlines
08:30
11:50
Istanbul (IST)
Helsinki (HEL)
3 h 20 min
Turkish Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Hinta / henkilö
514,50 €
Kokonaishinta
1 029,00 €
Meno 7 h 55 min
19:00
22:25
Helsinki (HEL)
Istanbul (IST)
3 h 25 min
Turkish Airlines
01:50
02:55
Istanbul (IST)
Varna (VAR)
1 h 5 min
Turkish Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 14 h 20 min
03:45
04:55
Varna (VAR)
Istanbul (IST)
1 h 10 min
Turkish Airlines
14:40
18:05
Istanbul (IST)
Helsinki (HEL)
3 h 25 min
Turkish Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Huomaa pitkä vaihtoaika 9 h 45 min
Hinta / henkilö
514,50 €
Kokonaishinta
1 029,00 €
Meno 9 h
12:45
16:15
Helsinki (HEL)
Istanbul (IST)
3 h 30 min
Turkish Airlines
20:35
21:45
Istanbul (IST)
Varna (VAR)
1 h 10 min
Turkish Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 14 h 20 min
03:45
04:55
Varna (VAR)
Istanbul (IST)
1 h 10 min
Turkish Airlines
14:40
18:05
Istanbul (IST)
Helsinki (HEL)
3 h 25 min
Turkish Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Huomaa pitkä vaihtoaika 9 h 45 min
Hinta / henkilö
514,50 €
Kokonaishinta
1 029,00 €
Matkapörssi | myynti@matkaporssi.fi | Online-helpdesk +358 (0) 207 497 380
Oy Matkatoimisto Ab | Malminkaari 9 A 00700 Helsinki, Ala-Malmi | +358 9 777 650