Online-helpdesk +358 (0) 207 497 380 | Tilaa uutiskirje


Edullinen

Helppo

Kattava

Nopea

Luotettava
Matkapörssi tarjoaa: nyt ILMAINEN MATKATAVARAN KULJETUS Norwegianin lentoihin! Katso lisätietoja.
  • Lennon tiedot
    Meno
    Helsinki (HEL)
    Bourgas (BOJ)
    8.10.2020 08:00
    8.10.2020 11:05
    3 h 5 min
    D8490 Economy
    Norwegian Air Int
    Paluu
    Bourgas (BOJ)
    Helsinki (HEL)
    15.10.2020 11:50
    15.10.2020 14:40
    2 h 50 min
    D8491 Economy
    Norwegian Air Int
    Majoituksen tiedot
    smartline Meridian Hotel
    8.10.2020- 15.10.2020
    Kahden hengen huone (yksi sänky)
    1
    Puolihoito
    Yhteensä
    Kokonaishinta kaikilta matkustajilta sisältäen lennot ja majoituksen 717,00 €
Lentovaihtoehdot
Järjestä hakutulos
Rajaa hakutulosta
Kaikki lentoyhtiöt
Kaikki lähtöajat
Kaikki paluuajat
Kaikki vaihtoajat
Data pager
Data pager
1
Näytä
PageSizeComboBox
select
Sivu 1(1), lennot 1 - 31 Lentoja yhteensä 31.
  
Data pager
Data pager
1
Näytä
PageSizeComboBox
select
Sivu 1(1), lennot 1 - 31 Lentoja yhteensä 31.
Meno 3 h 5 min
08:00
11:05
Helsinki (HEL)
Bourgas (BOJ)
3 h 5 min
Norwegian Air Int
Paikkoja jäljellä 4
Paluu 2 h 50 min
11:50
14:40
Bourgas (BOJ)
Helsinki (HEL)
2 h 50 min
Norwegian Air Int
Paikkoja jäljellä 2
Hinta / henkilö
358,50 €
Kokonaishinta
717,00 €
Meno 29 h 55 min
09:45
10:45
Helsinki (HEL)
Riika (RIX)
1 h
Air Baltic
18:05
19:45
Riika (RIX)
Moskova (SVO)
1 h 40 min
Air Baltic
12:00
15:40
Moskova (DME)
Bourgas (BOJ)
3 h 40 min
Siberia Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Huomaa pitkä vaihtoaika 16 h 15 min
Paluu 31 h 50 min
16:35
19:55
Bourgas (BOJ)
Moskova (DME)
3 h 20 min
Siberia Airlines
09:45
11:30
Moskova (SVO)
Riika (RIX)
1 h 45 min
Air Baltic
23:25
00:25
Riika (RIX)
Helsinki (HEL)
1 h
Air Baltic
Paikkoja jäljellä 2
Huomaa pitkä vaihtoaika 13 h 50 min
Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
642,50 €
Kokonaishinta
1 285,00 €
Meno 34 h 10 min
05:30
06:30
Helsinki (HEL)
Riika (RIX)
1 h
Air Baltic
18:05
19:45
Riika (RIX)
Moskova (SVO)
1 h 40 min
Air Baltic
12:00
15:40
Moskova (DME)
Bourgas (BOJ)
3 h 40 min
Siberia Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Huomaa pitkä vaihtoaika 16 h 15 min
Paluu 31 h 50 min
16:35
19:55
Bourgas (BOJ)
Moskova (DME)
3 h 20 min
Siberia Airlines
09:45
11:30
Moskova (SVO)
Riika (RIX)
1 h 45 min
Air Baltic
23:25
00:25
Riika (RIX)
Helsinki (HEL)
1 h
Air Baltic
Paikkoja jäljellä 2
Huomaa pitkä vaihtoaika 13 h 50 min
Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
642,50 €
Kokonaishinta
1 285,00 €
Meno 29 h 55 min
09:45
10:45
Helsinki (HEL)
Riika (RIX)
1 h
Air Baltic
20:55
22:35
Riika (RIX)
Moskova (SVO)
1 h 40 min
Air Baltic
12:00
15:40
Moskova (DME)
Bourgas (BOJ)
3 h 40 min
Siberia Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Huomaa pitkä vaihtoaika 13 h 25 min
Paluu 31 h 50 min
16:35
19:55
Bourgas (BOJ)
Moskova (DME)
3 h 20 min
Siberia Airlines
09:45
11:30
Moskova (SVO)
Riika (RIX)
1 h 45 min
Air Baltic
23:25
00:25
Riika (RIX)
Helsinki (HEL)
1 h
Air Baltic
Paikkoja jäljellä 2
Huomaa pitkä vaihtoaika 13 h 50 min
Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
821,00 €
Kokonaishinta
1 642,00 €
Meno 29 h 55 min
09:45
10:45
Helsinki (HEL)
Riika (RIX)
1 h
Air Baltic
02:45
04:30
Riika (RIX)
Moskova (SVO)
1 h 45 min
Air Baltic
12:00
15:40
Moskova (DME)
Bourgas (BOJ)
3 h 40 min
Siberia Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Huomaa pitkä vaihtoaika 16 h
Paluu 31 h 50 min
16:35
19:55
Bourgas (BOJ)
Moskova (DME)
3 h 20 min
Siberia Airlines
09:45
11:30
Moskova (SVO)
Riika (RIX)
1 h 45 min
Air Baltic
23:25
00:25
Riika (RIX)
Helsinki (HEL)
1 h
Air Baltic
Paikkoja jäljellä 2
Huomaa pitkä vaihtoaika 13 h 50 min
Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
821,00 €
Kokonaishinta
1 642,00 €
Meno 29 h 55 min
09:45
10:45
Helsinki (HEL)
Riika (RIX)
1 h
Air Baltic
14:25
16:10
Riika (RIX)
Moskova (SVO)
1 h 45 min
Air Baltic
12:00
15:40
Moskova (DME)
Bourgas (BOJ)
3 h 40 min
Siberia Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Huomaa pitkä vaihtoaika 19 h 50 min
Paluu 31 h 50 min
16:35
19:55
Bourgas (BOJ)
Moskova (DME)
3 h 20 min
Siberia Airlines
09:45
11:30
Moskova (SVO)
Riika (RIX)
1 h 45 min
Air Baltic
23:25
00:25
Riika (RIX)
Helsinki (HEL)
1 h
Air Baltic
Paikkoja jäljellä 2
Huomaa pitkä vaihtoaika 13 h 50 min
Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
821,00 €
Kokonaishinta
1 642,00 €
Meno 34 h 10 min
05:30
06:30
Helsinki (HEL)
Riika (RIX)
1 h
Air Baltic
20:55
22:35
Riika (RIX)
Moskova (SVO)
1 h 40 min
Air Baltic
12:00
15:40
Moskova (DME)
Bourgas (BOJ)
3 h 40 min
Siberia Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Huomaa pitkä vaihtoaika 14 h 25 min
Paluu 31 h 50 min
16:35
19:55
Bourgas (BOJ)
Moskova (DME)
3 h 20 min
Siberia Airlines
09:45
11:30
Moskova (SVO)
Riika (RIX)
1 h 45 min
Air Baltic
23:25
00:25
Riika (RIX)
Helsinki (HEL)
1 h
Air Baltic
Paikkoja jäljellä 2
Huomaa pitkä vaihtoaika 13 h 50 min
Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
821,00 €
Kokonaishinta
1 642,00 €
Meno 34 h 10 min
05:30
06:30
Helsinki (HEL)
Riika (RIX)
1 h
Air Baltic
02:45
04:30
Riika (RIX)
Moskova (SVO)
1 h 45 min
Air Baltic
12:00
15:40
Moskova (DME)
Bourgas (BOJ)
3 h 40 min
Siberia Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Huomaa pitkä vaihtoaika 20 h 15 min
Paluu 31 h 50 min
16:35
19:55
Bourgas (BOJ)
Moskova (DME)
3 h 20 min
Siberia Airlines
09:45
11:30
Moskova (SVO)
Riika (RIX)
1 h 45 min
Air Baltic
23:25
00:25
Riika (RIX)
Helsinki (HEL)
1 h
Air Baltic
Paikkoja jäljellä 2
Huomaa pitkä vaihtoaika 13 h 50 min
Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
821,00 €
Kokonaishinta
1 642,00 €
Meno 34 h 10 min
05:30
06:30
Helsinki (HEL)
Riika (RIX)
1 h
Air Baltic
11:50
13:30
Riika (RIX)
Moskova (SVO)
1 h 40 min
Air Baltic
12:00
15:40
Moskova (DME)
Bourgas (BOJ)
3 h 40 min
Siberia Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Huomaa pitkä vaihtoaika 22 h 30 min
Paluu 31 h 50 min
16:35
19:55
Bourgas (BOJ)
Moskova (DME)
3 h 20 min
Siberia Airlines
09:45
11:30
Moskova (SVO)
Riika (RIX)
1 h 45 min
Air Baltic
23:25
00:25
Riika (RIX)
Helsinki (HEL)
1 h
Air Baltic
Paikkoja jäljellä 2
Huomaa pitkä vaihtoaika 13 h 50 min
Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
821,00 €
Kokonaishinta
1 642,00 €
Meno 29 h 55 min
09:45
10:45
Helsinki (HEL)
Riika (RIX)
1 h
Air Baltic
18:05
19:45
Riika (RIX)
Moskova (SVO)
1 h 40 min
Air Baltic
12:00
15:40
Moskova (DME)
Bourgas (BOJ)
3 h 40 min
Siberia Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Huomaa pitkä vaihtoaika 16 h 15 min
Paluu 31 h 50 min
16:35
19:55
Bourgas (BOJ)
Moskova (DME)
3 h 20 min
Siberia Airlines
18:15
20:05
Moskova (SVO)
Riika (RIX)
1 h 50 min
Air Baltic
23:25
00:25
Riika (RIX)
Helsinki (HEL)
1 h
Air Baltic
Paikkoja jäljellä 2
Huomaa pitkä vaihtoaika 22 h 20 min
Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
832,50 €
Kokonaishinta
1 665,00 €
Meno 29 h 55 min
09:45
10:45
Helsinki (HEL)
Riika (RIX)
1 h
Air Baltic
18:05
19:45
Riika (RIX)
Moskova (SVO)
1 h 40 min
Air Baltic
12:00
15:40
Moskova (DME)
Bourgas (BOJ)
3 h 40 min
Siberia Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Huomaa pitkä vaihtoaika 16 h 15 min
Paluu 31 h 50 min
16:35
19:55
Bourgas (BOJ)
Moskova (DME)
3 h 20 min
Siberia Airlines
11:50
13:35
Moskova (SVO)
Riika (RIX)
1 h 45 min
Air Baltic
23:25
00:25
Riika (RIX)
Helsinki (HEL)
1 h
Air Baltic
Paikkoja jäljellä 2
Huomaa pitkä vaihtoaika 15 h 55 min
Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
832,50 €
Kokonaishinta
1 665,00 €
Meno 34 h 10 min
05:30
06:30
Helsinki (HEL)
Riika (RIX)
1 h
Air Baltic
18:05
19:45
Riika (RIX)
Moskova (SVO)
1 h 40 min
Air Baltic
12:00
15:40
Moskova (DME)
Bourgas (BOJ)
3 h 40 min
Siberia Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Huomaa pitkä vaihtoaika 16 h 15 min
Paluu 31 h 50 min
16:35
19:55
Bourgas (BOJ)
Moskova (DME)
3 h 20 min
Siberia Airlines
18:15
20:05
Moskova (SVO)
Riika (RIX)
1 h 50 min
Air Baltic
23:25
00:25
Riika (RIX)
Helsinki (HEL)
1 h
Air Baltic
Paikkoja jäljellä 2
Huomaa pitkä vaihtoaika 22 h 20 min
Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
832,50 €
Kokonaishinta
1 665,00 €
Meno 34 h 10 min
05:30
06:30
Helsinki (HEL)
Riika (RIX)
1 h
Air Baltic
18:05
19:45
Riika (RIX)
Moskova (SVO)
1 h 40 min
Air Baltic
12:00
15:40
Moskova (DME)
Bourgas (BOJ)
3 h 40 min
Siberia Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Huomaa pitkä vaihtoaika 16 h 15 min
Paluu 31 h 50 min
16:35
19:55
Bourgas (BOJ)
Moskova (DME)
3 h 20 min
Siberia Airlines
11:50
13:35
Moskova (SVO)
Riika (RIX)
1 h 45 min
Air Baltic
23:25
00:25
Riika (RIX)
Helsinki (HEL)
1 h
Air Baltic
Paikkoja jäljellä 2
Huomaa pitkä vaihtoaika 15 h 55 min
Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
832,50 €
Kokonaishinta
1 665,00 €
Meno 29 h 55 min
09:45
10:45
Helsinki (HEL)
Riika (RIX)
1 h
Air Baltic
20:55
22:35
Riika (RIX)
Moskova (SVO)
1 h 40 min
Air Baltic
12:00
15:40
Moskova (DME)
Bourgas (BOJ)
3 h 40 min
Siberia Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Huomaa pitkä vaihtoaika 13 h 25 min
Paluu 31 h 50 min
16:35
19:55
Bourgas (BOJ)
Moskova (DME)
3 h 20 min
Siberia Airlines
18:15
20:05
Moskova (SVO)
Riika (RIX)
1 h 50 min
Air Baltic
23:25
00:25
Riika (RIX)
Helsinki (HEL)
1 h
Air Baltic
Paikkoja jäljellä 2
Huomaa pitkä vaihtoaika 22 h 20 min
Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
1 000,00 €
Kokonaishinta
2 000,00 €
Meno 29 h 55 min
09:45
10:45
Helsinki (HEL)
Riika (RIX)
1 h
Air Baltic
02:45
04:30
Riika (RIX)
Moskova (SVO)
1 h 45 min
Air Baltic
12:00
15:40
Moskova (DME)
Bourgas (BOJ)
3 h 40 min
Siberia Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Huomaa pitkä vaihtoaika 16 h
Paluu 31 h 50 min
16:35
19:55
Bourgas (BOJ)
Moskova (DME)
3 h 20 min
Siberia Airlines
18:15
20:05
Moskova (SVO)
Riika (RIX)
1 h 50 min
Air Baltic
23:25
00:25
Riika (RIX)
Helsinki (HEL)
1 h
Air Baltic
Paikkoja jäljellä 2
Huomaa pitkä vaihtoaika 22 h 20 min
Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
1 000,00 €
Kokonaishinta
2 000,00 €
Meno 29 h 55 min
09:45
10:45
Helsinki (HEL)
Riika (RIX)
1 h
Air Baltic
14:25
16:10
Riika (RIX)
Moskova (SVO)
1 h 45 min
Air Baltic
12:00
15:40
Moskova (DME)
Bourgas (BOJ)
3 h 40 min
Siberia Airlines
Paikkoja jäljellä 9
Huomaa pitkä vaihtoaika 19 h 50 min
Paluu 31 h 50 min