Online-helpdesk +358 (0) 207 497 380 | Tilaa uutiskirje


Edullinen

Helppo

Kattava

Nopea

Luotettava
Matkapörssi tarjoaa: nyt ILMAINEN MATKATAVARAN KULJETUS Norwegianin lentoihin! Katso lisätietoja.
  • Lennon tiedot
    Meno
    Oulu (OUL)
    Helsinki (HEL)
    19.2.2021 09:10
    19.2.2021 10:10
    1 h
    AY436 Economy
    Finnair
    Paluu
    Helsinki (HEL)
    Oulu (OUL)
    21.2.2021 20:30
    21.2.2021 21:30
    1 h
    AY445 Economy
    Finnair
    Majoituksen tiedot
    Hilton Helsinki Kalastajatorppa
    19.2.2021- 21.2.2021
    Kahden hengen huone (kaksi sänkyä)
    1
    Ei aterioita
    Yhteensä
    Kokonaishinta kaikilta matkustajilta sisältäen lennot ja majoituksen 547,00 €
Lentovaihtoehdot
Järjestä hakutulos
Rajaa hakutulosta
Kaikki lentoyhtiöt
Kaikki lähtöajat
Kaikki paluuajat
Kaikki vaihtoajat
Data pager
Data pager
1
Näytä
PageSizeComboBox
select
Sivu 1(1), lennot 1 - 25 Lentoja yhteensä 25.
  
Data pager
Data pager
1
Näytä
PageSizeComboBox
select
Sivu 1(1), lennot 1 - 25 Lentoja yhteensä 25.
Meno 1 h
09:10
10:10
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h
20:30
21:30
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
22:10
23:10
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h
20:30
21:30
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
18:15
19:15
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h
20:30
21:30
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
14:20
15:20
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h
20:30
21:30
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
22:10
23:10
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 10 min
16:20
17:30
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 10 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
18:15
19:15
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 10 min
16:20
17:30
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 10 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
09:10
10:10
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 10 min
16:20
17:30
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 10 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
22:10
23:10
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 10 min
12:25
13:35
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 10 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
18:15
19:15
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 10 min
12:25
13:35
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 10 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
14:20
15:20
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 10 min
12:25
13:35
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 10 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
09:10
10:10
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 10 min
12:25
13:35
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 10 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
14:20
15:20
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 10 min
16:20
17:30
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 10 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h 20 min
05:30
06:50
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h 20 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h
20:30
21:30
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
22:10
23:10
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 25 min
23:55
01:20
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 25 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
18:15
19:15
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 25 min
23:55
01:20
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 25 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
14:20
15:20
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 25 min
23:55
01:20
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 25 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
09:10
10:10
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 25 min
23:55
01:20
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 25 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
18:15
19:15
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 30 min
07:20
08:50
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 30 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
14:20
15:20
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 30 min
07:20
08:50
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 30 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
09:10
10:10
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 30 min
07:20
08:50
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 30 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h 20 min
05:30
06:50
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h 20 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 10 min
16:20
17:30
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 10 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h
22:10
23:10
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 30 min
07:20
08:50
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 30 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h 20 min
05:30
06:50
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h 20 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 10 min
12:25
13:35
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 10 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h 20 min
05:30
06:50
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h 20 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 25 min
23:55
01:20
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 25 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Meno 1 h 20 min
05:30
06:50
Oulu (OUL)
Helsinki (HEL)
1 h 20 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9
Paluu 1 h 30 min
07:20
08:50
Helsinki (HEL)
Oulu (OUL)
1 h 30 min
Finnair
Paikkoja jäljellä 9 Hinta ei sisällä ruumaan meneviä matkatavaroita. Katso lisätietoja.
Hinta / henkilö
273,50 €
Kokonaishinta
547,00 €
Matkapörssi | myynti@matkaporssi.fi | Online-helpdesk +358 (0) 207 497 380
Oy Matkatoimisto Ab | Malminkaari 9 A 00700 Helsinki, Ala-Malmi | +358 9 777 650